Вітаю із Днем пивовару. Хочу побажати мати найпотаємніший і найчарівніший секрет приготування чудового напою. Нехай тільки тобі вдається добиватися неймовірного смаку пива і величезного успіху в своєму житті. Бажаю бадьорих сил для улюбленого заняття та чудового настрою на кожен день.
Привітання на День пивовару своїми словами
Велика добірка привітань на День пивовару своїми словами, допоможе вам підібрати ідеальні слова для створення особливої атмосфери.
Вітаю з Днем пивовару і бажаю хмеліти від щастя свого життя, з кожним разом удосконалювати ідеальний смак чудового напою, вкладаючи в нього частинку своєї душі, нотки оптимізму і веселий настрій.
У День пивовару хочу побажати чудового смаку життя, як у хмільного напою та постійної можливості розділяти келих свіжого та смачного пива з гарною компанією друзів. Бажаю не втратити інтересу до улюбленої справи, отримувати стабільний високий достаток і щоразу досягати високих ноток досконалості у виробництві чарівного елю.
Вітаю із Днем пивовару! Бажаю чудових нових сортів пива. Професійного зростання та визнання. Нехай ваша праця робить щасливими вас та мільйони любителів пінного напою. Відмінного настрою, особистого благополуччя та повної гармонії!
Вітаю із Днем пивовару. Бажаю перевірених рецептів та вдалих експериментів із новими смаками. Бажаю роботи на задоволення душі та бездоганного результату з присмаком. Бажаю дарувати людям ковток натхнення та посмішку. Бажаю здобувати від життя славу доблесного пивовару та справжній смак щастя!
День броварника сьогодні нехай приносить радість та гордість від своєї професії. Нехай пінний напій і далі радуватиме, а своєю якістю та смаком вражатиме до глибини душі. Нехай звучать тости, нехай буде відмінним настрій. Зі святом!
День пивовару засновано рішенням Ради Союзу від 23.01.2003 р. Свято відзначається що другої суботи червня. Слово «пиво» існує у всіх слов’янських мовах, що свідчить про те, що цей напій був відомий слов’янам з давніх-давен. Пиво було настільки популярним напоєм у наших предків, що вже у 9-11 століттях практично у всіх новгородських будинках були бочки для варіння пива. Новгородське віче навіть ухвалювало спеціальний закон, що регулює вимоги до якості пива і встановлює тверді розцінки. У Стародавній Русі пиво пила кожна доросла людина.